KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15774338
nr 1577 4338
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Fåglar, Asien, bladets mått: 31x8, yttermått inklusive ram: 41x17 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 november 2023
kl 20:25:52
100 kr
150 kr